Son Güncelleme: 10 sa önce
Beşikdüzü Eczanesi logo

Beşikdüzü Eczanesi


0
(0)

Beşikdüzü ilçesi (Trabzon) Beşikdüzü Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Beşikdüzü Eczanesi Trabzon ili Beşikdüzü İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Beşikdüzü Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Beşikdüzü Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Beşikdüzü Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Beşikdüzü Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Beşikdüzü Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

3 Mart 2024 Pazar Trabzon Beşikdüzü Nöbetçi Beşikdüzü Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Beşikdüzü Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Beşikdüzü Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Beşikdüzü Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Beşikdüzü Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Beşikdüzü Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Beşikdüzü Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Beşikdüzü Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Beşikdüzü Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Trabzon İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Trabzon ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Şifa Eczanesi

Yomra ilçesi (Trabzon) Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sevgi Eczanesi

Ortahisar ilçesi (Trabzon) Sevgi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Okan Eczanesi

Beşikdüzü ilçesi (Trabzon) Okan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bahadır Eczanesi

Vakfıkebir ilçesi (Trabzon) Bahadır Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.