Son Güncelleme: 4 gün önce
Karaduman Eczanesi logo

Karaduman Eczanesi


0
  • Trabzon - Ortahisar
  • 04622236305
  • KURTULUŞ MAHALLESİ MARAŞ CADDESİ NO:234/A TRABZON YENİ MAHALLESİ NUMUNE HASTANESİ YANI
  • Bugün 18:00:00'e Kadar Nöbetçidir!

  • 418
  • Yorum Yap
(0)

Ortahisar ilçesi (Trabzon) Karaduman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Karaduman Eczanesi Trabzon ili Ortahisar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Karaduman Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Karaduman Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Karaduman Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karaduman Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Karaduman Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

3 Mart 2024 Pazar Trabzon Ortahisar Nöbetçi Karaduman Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Karaduman Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Karaduman Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Karaduman Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Karaduman Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Karaduman Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Karaduman Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Karaduman Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Karaduman Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Trabzon İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Trabzon ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Özlem Eczanesi

Yomra ilçesi (Trabzon) Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Sürmene ilçesi (Trabzon) Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ahsen Eczanesi

Arsin ilçesi (Trabzon) Ahsen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bilge Eczanesi

Çaykara ilçesi (Trabzon) Bilge Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.