Son Güncelleme: 4 gün önce
Dilanur Eczanesi logo

Dilanur Eczanesi


0
  • Trabzon - Akçaabat
  • 04622282055
  • NEFSİPULATHANE MAH.İNÖNÜ CAD.NO:96/B Askerik şubesi arkası
  • 28.02.2024 18:00 - 29.02.2024 08:00 arası nöbetçidir.

  • 506
  • Yorum Yap
(0)

Akçaabat ilçesi (Trabzon) Dilanur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Dilanur Eczanesi Trabzon ili Akçaabat İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Dilanur Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Dilanur Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Dilanur Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilanur Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Dilanur Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

3 Mart 2024 Pazar Trabzon Akçaabat Nöbetçi Dilanur Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Dilanur Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dilanur Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dilanur Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Dilanur Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilanur Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dilanur Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dilanur Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Dilanur Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Trabzon İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Trabzon ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Hayat Eczanesi

Sürmene ilçesi (Trabzon) Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Pınar Eczanesi

Akçaabat ilçesi (Trabzon) Pınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gökçe Eczanesi

Çarşıbaşı ilçesi (Trabzon) Gökçe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hayırlıoğlu Eczanesi

Ortahisar ilçesi (Trabzon) Hayırlıoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.